Ankara’ Da Afyon Mhp Rüzgarı

Afyonkarahisar MHP İl ve İlçe teşkilatları ankara’da önce MHP grup toplantısı , sonra Afyon MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’ın hazırladığı ve Meclis toplantı salonunda mini bir

Ankara’ Da Afyon Mhp Rüzgarı

Afyonkarahisar MHP İl ve İlçe teşkilatları ankara’da önce MHP grup toplantısı , sonra Afyon MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’ın hazırladığı ve Meclis toplantı salonunda mini bir

Ankara’ Da Afyon Mhp Rüzgarı
06 Aralık 2017 - 17:31

Afyonkarahisar MHP İl ve İlçe teşkilatları ankara’da önce MHP grup toplantısı , sonra Afyon MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’ın hazırladığı ve Meclis toplantı salonunda mini bir seminere , arkasından MHP’nin kurucusu merhum Alparslan TÜRKEŞ’in kabristan ziyareti ve en son MHP Genel Merkezinde Genel Başkan Dr. Devlet BAHÇELİ ile bir araya geldiler.

Sabah saatlerinde Afyonkarahisar merkez , ilçe ve beldelerden 400 kişilik bir grubun oluşturduğu partililer otobüs ve özel araçlarla ankara’ya akın ettiler. İlk olarak Meclis Grup konuşmasında MHP Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ’nin konuşmasına katıldılar. Daha sonrasında Afyon MYK Üyesi ve Milletvekili Mehmet Parsak’ın Meclis toplantı salonunda hazırladığı toplantıya katıldılar. Daha sonra Meclis’ten ayrılan partililer topluluk halinde MHP’nin kurucusu merhum başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in kabri başı başında dua’lar ederek başbuğu mezarı başında andılar.

Ankara programının devamında MHP Genel Merkezi ziyareti kapsamında Genel Başkan Dr. Devlet BAHÇELİ ile yaklaşık olarak bir saat süren özel toplantının arkasından Genel Merkezde bazı Genel Başkan Yardımcıları ile temaslarda bulunan partililer sonrasında Afyonkarahisar’a döndüler.

Ankara ziyareti ile İlgili açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Mehmet KARAGÖZ ‘’ Teşkilat olarak 2017 yılı son grup toplantısına katılma kararı aldık. Tüm ilçe teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımız ile görüşüp , 05-12-2017’de grup toplantısına katılmak üzere harekete geçtik. Grup toplantısına İl Başkanı ve İl Yönetimi , İlçe Başakanları ve İlçe Yönetimleri , Belediye Başkanları , Belediye Meclis Üyeleri ve İGM Üyeleri olarak 400 arkadaşımız ile katıldık.

Genel Başkanımızın Devletimizin bekası için neler yaptığını ve daha neler yapacağını grup toplantısında dinledik. Sonrasında MYK Üyemiz ve Millet Vekilimiz olan Mehmet PARSAK beyin öğle yemeğine misafir olduk. Meclisteki konferans salonunda mini bir toplantı yaparak , merhum Genel Başkanımız ve Başbuğ’umuz Alparslan TÜRKEŞ’in anıt mezarına geçtik. Başbuğ’un evlatları olarak ; Tüm Ülkücü şehitlerimizi ve Başbuğ’umuz Alparslan TÜRKEŞ’i dua’larla yad ettik.

Sonrasında Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ’nin misafiri olarak genel merkezimize geldik. Genel Merkez Konferans salonunda genel başkanımızın Türkiye ve Mhp üzerinde oynanan oyunları tarihsel sırası ile dinledik. Duygu yüklü bu programın ardından genel merkez yöneticilerimiz ile görüşerek ankaradan ayrıldık.

Programa destek veren yönetimime , ilçe başkanlarıma , Belediye Başkanlarıma , İGM ve Meclis Üyelerime çok teşekkür ediyorum. Teşkilat mensuplarımız ve halkımız bizi izlemeye ve destek vermeye devam etsin’’ dedi.