Başkan çoban Personeliyle Bayramlaştı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kurban Bayramı tatilinin ardından ilk mesai gününde Belediye personeliyle bayramlaştı

Başkan çoban Personeliyle Bayramlaştı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kurban Bayramı tatilinin ardından ilk mesai gününde Belediye personeliyle bayramlaştı

Başkan çoban Personeliyle Bayramlaştı
27 Ağustos 2018 - 19:53

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kurban Bayramı tatilinin ardından ilk mesai gününde Belediye personeliyle bayramlaştı. Belediye hizmetlerindeki başarıda, en büyük sahibinin çalışanlar olduğunu belirten Başkan Çoban, personeline tebrik ve teşekkürlerini dile getirdi.

"ŞAMPİYONADAN ANLIMIZIN AKIYLA ÇIKACAĞIZ"

Personelinin geçmiş Kurban Bayramı’nı ve Zafer Haftasını tebrik eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’ın dünya çapında bir organizasyona ev sahipliği yapacağına dikkat çekerek  “personelimizin desteği ve gayretiyle gerek Zafer Haftası gerekse Dünya Motorkros Şampiyonası'ndan anlımızın akıyla çıkacağız” diye konuştu.  Şehrimizin ilk defa böylesi bir uluslararası spor organizasyonu gerçekleştirdiğini aktaran Başkan Burhanettin Çoban; “ Bildiğiniz üzere Milyonlarca sporseverin yakından takip ettiği Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP TURKEY) 1-2 Eylül 2018 tarihlerinde Afyonkarahisar’da yapılacak.  Organizasyonumuz şimdiden ulusal basında geniş yer buluyor. 186 ülkede de sadece ilimizi değil, güzel ülkemizi de tanıtacağız” diye konuştu.

“BİRÇOK İLKE İMZA ATTIK”

Bayramlaşma programında, belediye başkanlığı görevinde geride kalan yıllarda yaptıkları çalışmaları da değerlendiren Başkan Çoban, “Dokuz yıldan bu tarafa Afyonkarahisar hem altyapı da hem üst yapı da kültür, sanatsal ve sosyal faaliyetlerde birçok ilke imza attı, yapılamayanları, hayal bile edilemeyenleri gerçekleştirdik.  Bu başarıda tüm personelimizin payı var. Bu çalışmalar hep beraber ortak bir şekilde başarılmıştır” dedi. Belediye personelinin bayramını kutlayan Başkan Burhanettin Çoban, yapılan hizmetlerde ve ortaya konulan performansta en büyük pay sahibinin çalışanlar olduğunu söyledi. Çalışanlarına tekrar tekrar teşekkür eden Başkan Çoban, aileleriyle birlikte nice bayramlara sağlık, huzur ve mutluluk içinde ulaşmaları temennisinde bulundu.