"cansel Kuzu, çalınmadık Kapı Bırakmıyor"

AK Parti Milletvekili aday adayı Canser Kuzu, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

"cansel Kuzu, çalınmadık Kapı Bırakmıyor"

AK Parti Milletvekili aday adayı Canser Kuzu, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

01 Mayıs 2018 - 20:40

AK Parti Milletvekili aday adayı Canser Kuzu, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

2014 yılından bu yana hiç durmaksızın, ilçe, belde ve köylerde Adalet ve Kalkınma Partisinin bir neferi olarak aralıksız çalışan Canser Kuzu, 24 Haziran seçimleri için yeniden ilçe teşkilatları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Milletvekili aday adayı olarak gitmediği köy, çalmadığı kapı ve sıkılmadık el bırakmayacağını belirterek hedefinin, AK Parti icraatlarını anlatmak ve tüm gönüllere girmek olduğunu söyleyen Canser Kuzu, her ortamda bu hedefine adım adım ilerliyor.

Gittiği bölgelerde ilk olarak AK Parti teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen ve çalışmaları değerlendiren Canser Kuzu, daha sonra bölgenin yetkilileri ile birlikte vatandaşları evlerinde, iş yerlerinde ve bahçelerinde ziyaret edip, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

24 Haziran seçimlerinin ülkemiz açısından son derece önemli olduğunu anlatan Canser Kuzu, bu konuda vatandaşlara AK Parti hedef ve ilkelerini anlatıyor.

Aday adaylığını açıkladığı günden bu yana başta meslektaşları olan Gazeteciler olmak üzere İl, İlçe, belde teşkilatları, Kadın Kolları üyeleri, Gençlik kolları üyeleri ve mahalle temsilcileriyle istişarelerini sürdüren Canser Kuzu; “ Cumhurbaşkanımız, Reisimiz gerçekten sadece Türkiye'nin değil ümmetin umududur. İnşallah bu seçimde Reisimizin yanında Türk milletinin zaferi için mücadele etmeye çalışacağız. Yeni ve güçlü Türkiye hedefimize adım adım kararlılıkla ilerleyeceğiz” dedi.