Yurdunuseven Bayramlaşma Programlarına Katıldı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av

Yurdunuseven Bayramlaşma Programlarına Katıldı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av

Yurdunuseven Bayramlaşma Programlarına Katıldı.
07 Haziran 2019 - 00:59

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bayramın ikinci gününde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.

İlk Taş Medrese’de düzenlenen resmi bayramlaşma programına katılan Yurdunuseven, daha sonrasında huzurevi, emniyet ve jandarma teşkilatlarını ziyarette bulundu.

Daha sonra her yıl Taş Medrese’de düzenlenen teşkilat bayramlaşmasına katılan Yurdunuseven, burada yaptığı konuşmasında 23 Haziran seçimlerinin çok önemli bir dönemeç olduğunu ifade etti.

“İstanbul'da eşi dostu olan, arkadaşı, yakını olan herkesi arayın”

23 Haziran seçimlerinin önemini vurgulayan Yurdunuseven, “ İstanbul'da eşi dostu olan, arkadaşı, yakını olan herkesi arayın, ziyaret edin ve kimlerin kimlerle birlikte olduğunu anlatın. AK Parti’nin karşısında olanlara baktığınızda kim kimle kol kola girdiğini anlatın.  1994'te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında başlayan bu emek zayi olmamalı. Bu emeğin zayi olmaması hizmetin devam etmesi için destek istemek zorundayız. Bu oylar sadece belediye başkan adayımız Binali Yıldırım'a gitmeyecek. Dünya mazlumlarına destek olarak gidecek. Recep Tayyip Erdoğan’a gidecek” diye konuştu.

“Yurdunuseven Sultandağı ve Çay’da vatandaşlarla bayramlaştı”

Sultandağı ve Çay ilçelerinde düzenlenen bayramlaşma programlarına katılan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, vatandaşların bayramlarını kutlayarak bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaretlerde konuşan Yurdunuseven, “Önümüzde tekrarlanacak olan bir 23 Haziran İstanbul seçimleri var. İstanbul'da yaşayan İstanbul seçmeni olup Afyon’umuza gelen hemşehrilerimize özellikle sandığa gidip iradelerini yansıtmalarını talep ediyoruz. İnşallah 23 Haziran'da İstanbul'da Topal Dursunoğlu Binali Bey'i kazandıracağız” dedi.